Stránky v češtině

Česky psané stránky, kde se můžete učit anglicky online.

Help for English

Tento rozsáhlý portál zdarma nabízí velké množství výukových materiálů pro studenty všech úrovní pokročilosti. Najdete zde kratší i delší články, testy, kvízy, různá cvičení a mnoho dalšího. Co do rozsahu nemá tento projekt v ČR obdoby a žádný student angličtiny by si ho neměl nechat ujít.

Anglická slovíčka

V současnosti asi nejlepší výukový nástroj na procvičování anglických slovíček. Obsahuje velké množství slov od těch nejjednodušších až po opravdu složitá a neobvyklá. Registrace (zdarma) zpřístupní možnost ukládat výsledky cvičení.

Anglicky s BBC

Kompletní kurz angličtiny na oficiálních stránkách BBC. Původně se jednalo o rádiový kurz vysílaný v české mutaci zpravodajství, nyní je celý kurz k dispozici online - samozřejmě včetně nahrávek.

E-academy

E-academy zdarma nabízí multimediální kurz angličtiny pro začátečníky a mírně pokročilé. Kurz by vám měl pomoci dostat se na úroveň A2 (lehce pokročilý), která je potřebná pro práci v EU a pro některé zaměstnance ve státní správě.

English Online

Svého času velice slibný projekt, bohužel původní autoři se mu v posledních letech příliš nevěnují. Přesto je však na tomto webu k dispozici množství zajímavých informačních i cvičebních materiálů - četba, poslech, křížovky, aj.

Anglická slovíčka k vytisknutí

Tento web obsahuje malé skupiny slovíček rozdělené podle témat. Celkem je k dispozici asi 40 témat, převážně pro začátečníky, ale najdou se i témata pro pokročilé. Kromě toho zde najdete denně obměňovaná slovíčka ve třech obtížnostech.

English on the Internet

Na tomto webu lze najít množství testů a kvízů určených hlavně pro začátečníky a mírně pokročilé, lekce angličtiny, gramatiky a jiné. Web však má poněkud horší přehlednost a velké množství reklamy.

Angličtina v testech

Na těchto stránkách najdete asi 70 krátkých kvízů, které se zaměřují na různé oblasti gramatiky a slovní zásoby. Pokud se rádi učíte formou testů, je tento web právě pro vás.

 

Víte o dalším zajímavém webu? Dejte nám o něm vědět!
Napsat nám můžete prostřenictvím jednoduchého formuláře.
Bude-li web kvalitní, rádi jej přidáme!